Konkurs „Świat wokół nas”

Z przyjemnością informujemy że w czwartek 15 maja 2014 r. rozstrzygnięty został  VIII Regionalny Konkurs Plastyczny „Świat wokół nas”. Konkurs zorganizowany został przez Schronisko dla Nieletnich w Gackach pod patronatem Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych. Na konkurs wpłynęło 67 prac plastycznych. Jury oceniło prace w następujących kategoriach plastycznych: fotografia, malarstwo, techniki różne, rysunek i formy przestrzenne.

W konkursie wzięło udział siedem placówek szkolnych, opiekuńczo wychowawczych i resocjalizacyjnych:

  1. Gimnazjum nr 2 w Pińczowie
  2. Zespół Placówek Oświatowych w Złotej
  3. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podzamczu
  4. Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Rembowie
  5. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych Ruchowo w Busku-Zdroju
  6. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu
  7. Schronisko dla Nieletnich w Gackach.
OGŁOSZENIE WYNIKÓW:
Skład Jury:

  1. mgr Grażyna Zachariasz- nauczyciel plastyki.
  2. dr Anna Chwalik-Borowiec – przedstawiciel Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych.
  3. mgr Paweł Smagór- kierownik internatu.
  4. mgr Mariusz Borowiec- wychowawca, organizator konkursu.
  5. mgr Bogusława Łukasiewicz- pedagog, organizator konkursu.
  6. mgr Jacek Okopień – wychowawca, organizator konkursu.

FOTOGRAFIA:

  1. Kądziela Kamil – Schronisko dla Nieletnich w Gackach.

Wyróżnienie:

  1.  Małgorzata Kawiorska- Gimnazjum nr 2 w Pińczowie

MALARSTWO:

  1. Marta Bednarz – Zespól Placówek w Złotej.
  2. Aleksandra Gałęziowska – Gimnazjum nr 2 w Pińczowie.
  3. Paweł Trzeciak – Schronisko dla Nieletnich w Gackach.

Wyróżnienie:

  1. Damian Cabaj – Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podzamczu.
  2. Michał Czieslik –Młodzieżowy Ośrodek wychowawczy w Rembowie.
  3. Kamila Justyniarska – Gimnazjum nr 2 Pińczowie.
  4. Sylwia Nowak – Zespól Placówek w Złotej.

RYSUNEK:

Wyróżnienie:

  1. Sylwia Niedziela – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Chrobrzu.

TECHNIKI RÓŻNE:

1.   Dominika Słota – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niepełnosprawnych w Busku-Zdroju
      Marek Bober – Schronisko dla Nieletnich w Gackach.
2.  Dawid Maciończyk – Schronisko dla Nieletnich w Gackach.
3.  Kamil Głowacki – Schronisko dla Nieletnich w Gackach.
Wyróżnienie:
1.     Tomasz DarulMłodzieżowy Ośrodek wychowawczy w Rembowie.
FORMY PRZESTRZENNE:
1.      Łukasz Zawadzak – Młodzieżowy Ośrodek wychowawczy w Podzamczu.Wyróżnienie:
1.      Feliks Kacica – Młodzieżowy Ośrodek wychowawczy w Podzamczu.
2.      Mateusz Olejarczyk, Kamil Kądziela- Schronisko dla Nieletnich w Gackach.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz