VII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową dla Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich

Protokół z rozstrzygnięcia VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową dla Zakładów Poprawczych i Schronisk dla Nieletnich

 

Organizatorem Konkursu są pracownicy Schroniska dla Nieletnich w Gackach. Zaproszenia do udziału w konkursie zostały rozesłane do wszystkich zakładów poprawczych i schronisk dla nieletnich z terenu całej Polski.

W konkursie wzięło udział 22  placówki resocjalizacyjne z terenu całej Polski:

  1. Zakład Poprawczy w Barczewie
  2. Zakład Poprawczy w Grodzisku Wielkopolskim
  3. Zakład Poprawczy w Kcyni
  4. Zakład Poprawczy w Sadowicach
  5. Zakład Poprawczy w Witkowie
  6. Zakład Poprawczy w Trzemesznie
  7. Zakład Poprawczy  w Szubinie
  8. Zakład Poprawczy w Tarnowie
  9. Zakład Poprawczy w Nowem nad Wisłą
  10. Zakład Poprawczy w Ostrowcu Świętokrzyskim
  11. Młodzieżowy Ośrodek Adaptacji Społecznej w Koszalinie
  12. Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Świdnicy
  13. Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Warszawie-Falenicy
  14. Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Mrozach
  15. Zakład Poprawczy I Schronisko dla Nieletnich w Studzieńcu
  16. Zakład Poprawczy I Schronisko dla Nieletnich w Pszczynie
  17. Zakład Poprawczy I Schronisko dla Nieletnich w Zawierciu
  18. Schronisko dla Nieletnich w Dominowie
  19. Schronisko dla Nieletnich w Chojnicach
  20. Schronisko dla Nieletnich w Warszawie
  21. Schronisko dla Nieletnich w Szczecinie
  22. Schronisko dla Nieletnich w Gackach

Na konkurs wpłynęło 301  prac plastycznych. Jury oceniło prace w następujących kategoriach wiekowych:

Do lat 18

  1. Kinga K. – Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Mrozach
  2. Adam K. – Schronisko dla Nieletnich w Gackach, Mirosław Ś. – Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Pszczynie
  3. Gracjan S. – Zakład Poprawczy w Nowem 

Powyżej lat 18

  1. Sebastian S. – Młodzieżowy Ośrodek Adaptacji Społecznej w Koszalinie
  2. Baltazar M. – Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Studzieńcu
  3. Krzysztof K.- Zakład Poprawczy w Witkowie

Ponadto przyznano  wyróżnienia specjalne w kategorii ogólnego waloru artystycznego:

  1. Mateusz K. – Młodzieżowy Ośrodek Adaptacji Społecznej w Koszalinie
  2. Łukasz B. – Schronisko dla Nieletnich w Gackach
  3. Jakub M. – Schronisko dla Nieletnich w Dominowie
  4. Urszula A. – Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Warszawie – Falenicy
  5. Kevin S. – Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich w Świdnicy
  6. Krzysztof K. – Schronisko dla Nieletnich w Gackach 

Wyróżnienia:

  1. Adrian F. – Zakład Poprawczy w Barczewie
  2. Mariusz Z. – Zakład Poprawczy w Tarnowie
  3. Damian B. – Zakład Poprawczy w Trzemesznie
  4. Hubert R. – Zakład Poprawczy w Witkowie
  5. Mojżesz S. – Zakład Poprawczy w Sadowicach
  6. Adrian D. – Schronisko dla Nieletnich w Warszawie
  7. Kamil D. – Schronisko dla Nieletnich w Gackach
  8. Cezary D.- Schronisko dla Nieletnich w Chojnicach
  9. Bartosz P. – Zakład Poprawczy w Grodzisku Wielkopolskim
  10. Kacper P. – Zakład Poprawczy w Ostrowcu Świętokrzyskim
  11. Patryk S. – Schronisko dla Nieletnich w Szczecinie
  12. Dawid B. – Schronisko dla Nieletnich w Chojnicach
  13. Dariusz G. – Zakład Poprawczy w Szubinie
  14. Adrian K. – Zakład Poprawczy w Kcyni
  15. Małgorzata D. – Zakład Poprawczy I Schronisko dla Nieletnich w Zawierciu 

Skład Jury:

  1. mgr Grażyna Zachariasz- nauczyciel plastyki
  2. mgr Jolanta Opoka – dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Pińczowie
  3. mgr Paweł Smagór – kierownik internatu
  4. mgr Marek Wilk – nauczyciel praktycznej nauki zawodu

 

Może Ci się również spodoba